סוכך זרועות מחיר

     

 

סוכך זרועות מחיר

 

 סוכך זרועות מחיר הם סוככים העוטפים זרוע ממתכת. הזרוע יכולה להיות עשויה מאלומיניום און נירוסטה, וייעודה – להחזיק סוכך זרועות מחיר עומדים על תילם. לשם כך, זרועות אעלה מוברגות לקיר עליו מוצב הסוכך. סוככים מסוגים אלה מקובלים במקרים הבאים: חנויות המוצבות מתחת לבניינים, חנויות ברחובות ראשיים, דוכנים, ומסבאות רחוב. האם בית העסק שלך נמנה עם אחד מאלה ועדיין לא התקנת סוכך ? דע כי זו הוצאה לא יקרה בעליל, שלא מצריכה ממך כל אישורי בנייה.

להלן מספר עצות וטיפים שימושיים לבחירת סוכך זרועות מחיר לעסק שלך.

 

מדוד את רוחב הקיר עליו יש להתקין סוכך

המדידה חייבת להיעשות עם סרט מדידה ארוך. כעת, שיש בידך את מידת הקיר, גש לאינטרנט והחל לתור אחר הצעות מחיר.

 

בצע סקר שוק וניתוח השוואת מחירים

תיווכך לדעת כי יש שני סוגים עיקריים של סוכך זרועות מחיר: סוכך זרועות מוצלב, וסוכך זרועות כפול. סוכך זרועות מוצלב מורכב משתי זרועות המצויות זו בתוך זו ויוצרות צורה של גלים, בה כל פעם זרוע אחרת מזדקרת החוצה. זרוע מחוכמת זו עומדת במרכז הבד של הסוכך. סוג שני של סוככים הם סוכך זרועות מחיר כפולים: שתי זרועות מקבילות הנמצאות מתחת לסוכך וניתנות לקיפול על ידי קליפס המצוי במרכזן או על ידי שלט רחוק אלקטרוני על ידי רכישת מנגנון מתאים.

מומלץ מאד לבחור בסוכך אלקטרוני בשל הפונקציות בשלט הכוללות בין שאר התגוננות מפני רוחות חזקות ושמירה יציבה על הסוכך.בהינתן כי אין לך תקציב לסוג כזה של סוכך, המשך בסקר השוק עד אשר תמצא סוכך זרועות מחיר העונים לתקציבך.

 

בחר את הבד לסוככים שלך

בדים לסוככים ולפרגולות חייבים להתאים בדיוק למידת הקיר שמדדת. שלושת סוגי הבד המקובלים בשוק סוכך זרועות מחיר הם: Temposet, Texture, Halak. חשוב לבחור בבד יפה ובעל אוריינטציה כלשהי לחנות שלך מבחינת עיצוב. מומלץ להיעזר במעצב פנים לשם סיוע בבחירת הבד הדרוש לך.

 

עיין במגזינים העוסקים בפתרונות הצללה

במגזינים אלה תיווכח לדעת כי סוכך זרועות מחיר הם אמצעי עיצוב ולא רק אמצעי הגנה מפני מזג אוויר, בשל הפתרונות הרבים והמעוצבים שתמצא שם. אינך חייב לקנות את העיפרון הכי מחודד (ויקר) בקלמר, אך שווה לדלות רעיונות לעיצוב סוכך זרועות מחיר מסוג אחר.