פרגולות לחצר הבית

     

 מדריך קצר לבחירת פרגולות לחצר הבית

פרגולות הן התקני הצללה משוכללים. אלו מסייעים לכם לחסות תחת צל גם כשבחוץ ישנו עומס חום גבוה עם חשיפה מרבית לשמש. התקני הצללה אלו מתבססים על עיצובים ייחודיים המתאימים לחצרות של מבנים בעלי מראה מגוון. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד מומלץ לבחור פרגולות ביתיות וליהנות מאיכות מרבית בהצללה שלכם.

בחרו בפרגולות אלומיניום כפתרונות הצללה בחצרות שלכם

רק פרגולות אלומיניום מכילות את כל הנתונים המעידים כי הן שורדות לטווח ארוך מאד, למשך שנים ארוכות. הן לא מחלידות, לא מתחמצנות ושומרות על מראה חדיש ונוצץ גם לאחר שימוש אינטנסיבי. בשונה מן העבר, בעת שמי שרצה לעצב את חצרו בסגנון וינטייג' חום היה חייב לבחור פרגולות עץ, כיום אין זה כך. טכניקות צביעת אלומיניום מאפשרות לכם ליהנות ממוצר הצללה שנראה בדיוק כמו עץ, עם צבע העץ הרצוי לכם. לכן, אין כאן נושא להתלבטות: פרגולות אלומיניום מספקות לכם את כל הסיבות לבחור רק בהן!

בחרו בפרגולות מתכווננות מלמעלה לוויסות אור משוכלל

פרגולות מתכווננות הן פרגולות חשמליות עם גג מתכוונן. זהו גג תריסים הנקרא בשפה המקצועית 'גג רפפות'. הוא מאפשר לכם לשלוט בתריסים ממש כמו בתריסי החלון שלכם בבית: לפתוח, לסגור, לפתוח בזווית, לסגור בזווית, ועוד. בדרך זו אתם יכולים לווסת את כניסת אור השמש לפרגולה או למנוע אותו לחלוטין. בכך, אתם משתמשים באור השמש כמשאב תאורה חיצוני במקרי הצורך.

בחרו בנוסחת עיצוב המתאימה למראה החצר שלכם

אם החצר שלכם נראית מודרנית עם ריהוט לבן ורצפת בטון או שיש בהירה, מומלץ לבחור פרגולה לבנה, אך במידה ויש בחצר צבע משני חום, ניתן לשקול להטמיע פרגולה בצבע עץ לשילוב גוני מתבקש. אם החצר שלכם מעוצבת וינטייג' בסגנון חום, מומלץ לבחור רק פרגולה בצבע זה, כמובן בהתבסס על סוג הצבע החום שמאפיין את החצר שלכם. מומלץ להתבסס על הדמיות מחשב בשביל למצוא את נוסחת העיצוב הנכונה ביותר עבורכם. בבדיקתכם זו, קחו בחשבון גם אלמנטים צורניים: ייתכנו פרגולות עם גג בעל עיצוב קשתי מעט או מעוגל, מול פרגולות שהמראה שלהן הוא מלבני מוחלט. באמצעות הדמיות מחשב, קל להגיע למסקנה איזו מהן תתאים עבור חצרכם.