פתרונות הצללה זולים

     
לפרטים נוספים
פתרונות הצללה זולים
דגם: פתרונות הצללה זולים
פתרונות הצללה זולים
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
פתרונות הצללה זולים
דגם: פתרונות הצללה זולים
פתרונות הצללה זולים
לפרטים נוספים>>
  
פתרונות הצללה
 
מאמר זה מיועד לבעלי מגרשים המעוניינים להשביח אותם לכדי עסק עצמאי. בעלי המגרשים כבר חשבו על תחום העיסוק אך לא יודעים כיצד לאשר למקום להיראות כמקום העוסק בתחומם. אחר מהסימנים הבולטים לנראות של מקום מסחר הוא פתרונות ההצללה הגלומים בו: סוככים, מרקיזות ופרגולות. להלן מספר טיפים שיעשו לך לא מעט סדר:
 
בחירת פתרונות הצללה לפי תחום עיסוק
 
בעלי דוכנים עם כניסה אחת לדוכן או לחנות, זקוקים בדרך כלל לסוכך זרועות ברוחב קיר החנות או הדוכן. לעומתם, בעלי מסעדות גדולות עם שתי כניסות יהיו זקוקים לסוכך או שמשייה באזור דלפק המארח/ת, ופרגולה באזור שבין חדר המסעדה לחלק החיצוני. מומלץ כי נפח הפרגולה יהיה לפחות כנפח חדר המסעדה הפנימי, ויחובר אליו. סניפי בנק בדרך כלל ישתמשו במרקיזות באזור הכספומט, גם דוכנים קטנים אחרים כמו דוכני משרדי כרטיסים ישתמשו במרקיזות בעלות רוחב שעולה בסנטימטרים בודדים על רוחב החלון בדלפק.
 
ביצוע סקר שוק על פתרונות ההצללה המוצעים
 
בפסקה הקודמת הוסבר כיצד יש לבחור פתרונות הצללה. בפסקה הנוכחית תלמד כיתד לבצע את סקר השוק. גש לאינטרנט, וחפש את דגמי פתרונות ההצללה החיוניים לך. השתדל לדלות כמה שיותר הצעות מחיר.
 
התייעץ עם קולגות שלך
 
שהה למשך מספר דקות בבתי עסק מתחרים לשלך, ובדוק כיצד הם נערכו לפתור את בעיות ההצללה שלהם. במידת הצורך, שאל אותם על הדגמים השונים של הפרגולות, סוככי מסך או המרקיזות השונות.
 
הזמן לבית העסק מעצב פנים או אדריכל ערים
 
אנשים אלה יוכלו להשיא מספר עצות מתחום העיצוב, שעשויות להעלות את רמת העיצוב בעסק, להשביח אותו, ולכן לייקר את מחירו. ההבדל בין השימוש במעצבים בנושא פתרונות הצללה לחוסר שימוש בהם – הוא נושא ייקור שוויו של בית העסק שלך. לרוב, מימוש עצות של מעצבים מקצועיים, תורם לעליית שווי הנכס.
 
עיין בעיתונים או חוברות העוסקות בנושא פתרונות הצללה
 

על סמך עיון בעיתונים אלה, תוכל למצוא פתרונות יצירתיים לשילוב בעסק שלך: למשל – עיצוב ייחודי לשתי מרקיזות המחוברות זו לזו או שימוש בפרגולה לא מלבנית כדי להשיג את הצורה הייחודית שאתה רוצה עבור החדר המיועד להצללה. איננו אומרים כי כל אחד יכול לקנות בדיוק את העיצובים היקרים הללו, אך חשוב בכל זאת לקרוא חוות דעת מעיתונים אלו על מנת לגבש רעיונות חדשים בבוא העת.